Sleva

Ekolifek

Na koho se sleva vztahuje?

Na každého nového žadatele o Ekoznačku EU, Ekologicky šetrný výrobek či Ekologicky šetrná služba. Stejně tak mají na slevu nárok stávající držitelé, kteří se rozhodnou získat pro produkt certifikovaný jednou značkou udělovaných CENIA i druhou (např. mám Ekoznačku EU, ale chci i Ekologicky šetrný výrobek), případně požádají o registraci produktu v nové produktové kategorii. Sleva se tak netýká recertifikace či doplnění již certifikované produktové řady o nové výrobky. Zároveň je nutné podat žádost o ekoznačku a zaplatit registrační poplatek do 31. 1. 2024.

Jak to funguje?

Při podání žádosti o ekoznačku žadatel uhradí registrační poplatek. Tím automaticky získává nárok na slevu. Agentura realizující marketingovou kampaň na podporu ekoznačení mu následně na základě faktury uhradí 50 % nákladů na registrační poplatek.

Co pro to musím udělat?

Není to nic složitého. Po podání žádosti vás kontaktují pracovníci realizující agentury a vše potřebné s vámi domluví. Vy následně vystavíte fakturu. Splatnost faktury je 30 dní ode dne doručení.

Kdo příspěvek proplácí?

Realizující agentura marketingové kampaně na podporu ekoznačení Remmark, a. s.

Realizující agentura si vyhrazuje právo akci prodloužit.